21.-23.4.2023, Janov nad Nisou

Srdečně Vás zveme na další víkendovku s Radovánkou! Tentokrát jedeme do Janova nad Nisou a to ve dnech 21.-23.4.2023.

Zázemí nám poskytne základna naší A-TOM asociace v Janově nad Nisou. Šest pokojů nabízí kapacitu více jak 30 osob, společenská místnost a samozřejmě odpovídající sociální zázemí. Všude kolem přírodní krása Jizerských hor…

Sraz na akci je v pátek 21. dubna, příjezd v neděli 23.dubna kolem oběda. Přesné časy vám budou upřesněny na e-maily uvedené v příhlášce v týdnu před akcí.

Jaký Vás čeká program? Hry uvnitř i v přírodě, v případě příznivého počasí projíždka na koních a návštěva lanového centra.

Co si nezapomenout sbalit? Spacák, kartičku pojištěnce, čisté spodní prádlo na každý den, pyžamo, oblečení odpovídající předpovědi počasí, přezuvky, kartáček, nerozbitný hrnek, zapisník a tužku, svítilnu.

Cena akce je 500,- Kč a zahrnuje dopravu, ubytování, stravování 5x denně vč. pitného režimu, program a pojištění. Účastnický poplatek odesílejte souběžně s vyplněnou přihláškou na účet č. 2901935734/2010 a do poznámky uveďte „DUBEN příjmení a jméno dítěte“. Přihlášky přijímáme výhradně vyplněním formuláře pod tímto článkem. V případě naplnění maximální kapacity bude vyhlášen STOP STAV. Doporučení kapesné je 100,- Kč.