Blog

Víkendovka říjen

Víkendovka říjen

Novinky
Zveme Vás na říjnovou víkendovku ve dnech 20.-22.10.! Halloween speciál proběhne v Novém Boru. Zázemí nám poskytne Dům dětí a mládeže Smetanka. Těšit se můžete na dlabání dýní, hry, večerní kino nebo zážitkovou venkovní hru Treasure Hunt! Sraz na akci je v pátek 20.října v 15.40 hod. u informací autobusového nádraží. Příjezd v neděli 22.října ve 12.55 hod. Co nezapomenout zabalit? Je to snad poprvé co to píšeme, ale... mobilní telefon se tentokrát bude hodit:) Pomoci něj budete hrát Treasure Hunt a zároveň nás čeká soutěž o influencera víkendovky! Mimo to prosím nezapomeň zabalit spacák, oblečení na ven i do budovy, přezuvky, hrníček, věci na spaní, kartu pojištěnce, hygienické potřeby, ručník. Pokud užíváš léky, připiš dávkování a četnost užívání. Cena akce je 500,- Kč a zahrnuje dopravu, ubytování, stravování 5x denně…
Read More
Dětský den za námi

Dětský den za námi

Novinky
V sobotu 16.září jsme v místě naší nové klubovny v Liberci - Vesci uspořádali Dětský den a to v prostorách Zahrady pro veřejnost a přilehlého sídliště Jeřmanická. Zábavná stanoviště a fajn počasí - co víc si přát. Akce byla spolupořádaná Spolkem Dětská. Děkujeme za zapojení Dětské televizi Liberec a Centru Kašpar. Akce byla podpořena z Ekofondu Statutárního města Liberec a programu Neorganizovaná mládež Asociace TOM - MŠMT. Děkujeme za podporu a Vaší účast!
Read More
Letní tábor za námi!

Letní tábor za námi!

Novinky
Ve dnech 12.-26.8.2023 proběhl náš tradiční letní tábor. Více jak stovka účastníků si 14 dní užívala na maximum! Fotky zkoukněte na našem facebooku ZDE.
Read More
Děkujeme partnerům

Děkujeme partnerům

Novinky
Děkujeme touto cestou všem, kteří podporují naší pravidelnou činnost! Činnost je podpořena Libereckým krajem Programem volnočasových aktivit, Programem podpory environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty a Programem podpory preventivních a léčebných projektů.
Read More
Víkendovka červen

Víkendovka červen

Akce
Zveme Vás na červnovou víkendovou akci s Radovánkou! Finále školního roku proběhne ve dnech 16.-18.6.2023 v Hamru na Jezeře.. Ubytovaní je zajištěno v autokempu ve stanech. Jaký je program? Koupání, pláž, grilování, hry... Taková ta červnová klasika s Radovánkou:) Sraz na akci je na nádraží v pátek 16.6. kolem 16:00 hod.. Příjezd v neděli 18.6. kolem 13:00 hod. tamtéž. Přesný čas bude upřesněn. Co si nezapomeňte zabalit? Spacák, karimatku, plavky, kartičku pojištěnce, čisté spodní prádlo na každý den, pyžamo, oblečení podle předpovědi počasí, přezůvky, ručník, osušku/deku na pláž, hygienické potřeby, hrníček. Cena akce je 500,- Kč a zahrnuje dopravu, ubytování, stravování 5x denně vč. pitného režimu, program a pojištění. Účastnický poplatek odesílejte souběžně s vyplněnou přihláškou na účet č. 2901935734/2010 a do poznámky uveďte „ČERVEN příjmení a jméno dítěte“. Doporučení kapesné je 100,- Kč. Storno poplatek je…
Read More